BLOG JE V REKONSTRUKCI


Srpen 2009

Co na tebe prozradí datum narození ?

14. srpna 2009 v 19:12

1.Šéfka: Ty jsi prostě jednička.Tvé sebevědomí dělá na všechny mega dojem, a jestli má někdo absolutní kontrolunad svým životem, pak jsi to ty!Máš silnou vůli a od tvého úmyslu tě jen tak někdo neodradí!

2.Miláček: Máš dar si každého omotávat kolem prstu. Jsi oblíbená, vždy připravená naslouchat a pomáhat, prostě miláček! Ale zapomínáš na sebe! Občas přestaň zachraňovat a nech se zachránit!

3.Pilná včelka: Tvůj život ovlivňuje snaha něco dokáza. A díky odvaze, síle a zapálení si jednou opravdu vybuduješ kariéru snů. Ale bacha! Úspěch se neodpouští a vzbuzuje závist kámoš nekámoš.

4.Upřímná: Tvému přísnému pohledu neunikne nikdo, prokoukneš všechny a na intrikány kidně ukážeš. Jsi upřímná ke kámošům i ktěm, co tě nemusí. Ale ne vždy se hodí říkat pravdu nahlas.

5.Tajemná: Tobě jetěžké se dostat aspoň trochu pod kůži. Do své duše necháváš nahlédnout jen málokoho a k tělu si nepouštíš téměř nikoho.Měla by ses trochu odtajnit, neublíží tito ani image tito nezkazí!

Klikní na celý čláánek..:)
6.Nej kámoška: Pro kamarádku by si skočila do ohně, uděláš, co jí na očích vidíš, ale ne vždy se tito může vyplatit. Je totiž dost snadné tvé dobroty a ochoty zneužívat. Před tím se musíš chránit.

7.Bojovnice: Při hledání štěstí ti osud postaví do cesty pěkně težké úkoly, ale neboj, ty je všechny zvládneš. Jen se přitom soustřeď jen na ten konečný cíl! Jsi jako pitbul, který zakousne a nepustí.

8.Umělkyně: Jsi tak kreativní, že je to až zázrak! Svými nápadyvšechny dostáváš a máš i organizačni schopnosti! Pokud se vrhneš uměleckým směrem, nešlápneš vedle! Dopřej si ale občas pauzu...

9.Aktivistka: Pokoušíš se bojovat všude tam, kde se děje nějaké bezpráví. JSi rozená ochranářka slabých a tvoje úsilí o ráchranu světabude po zásluze odměnou velkou porcí štěstí, a to nejen v lásce.

10.Snílek: Nerada stojíš nohama na zemi, sníš i během dne. A nesníš zbytečně, protože tobě se tvě sny splní. I když je to pro tebe těžké důvěřovat lidem, existují i tací kteři to stebou myslí vážně.


11.Pesimistka: Radši černě než barevně! Tíhneš k otmu, vidět věco v horším světle, než ve skutečnosti jsou! A změnit to můžeš jen ty sama.Svou negací ovlivňuješ druhé a kazíš náladu na míle daleko!

12.Panenka: Jsi hotovou královnou stylu, hýříš nápady, kterýmy udáváš tón, a vtipem, co neomrzí, Vše negativní od sebe odeženeš a umíš si lidi naklonit na svou stranu-prostě dítě štěstěny.

13.Dobrodužka: Třináctka že je průšvihová? Tak tomu s emusíš vždicky smát, když tito někdo řekne. Ty se odvážně vrháš do všeho, co ti osud postaví do cesty, a každému průšvihu se vysměješ!

14.Romantička: Najít velkou lásku je tvůj životní cíl! A proto hledáš toho pravého, který by ti splnil všechny tvé romantické představy. Zatím ti ale všichni neromanticky zlimili srdce. Hledej dál!

15.Cílevědomá: Škola, soukromé doůčo, fůra koníčků, sem tam kamarádi jako relax, ale pak zpátky ke knihám... tak postupuješ za svým cílem! Chceš mít vždicky všechno pod kontrolou a asi i budeš!

16.Bomba: V tobě vře vulkán, i když jsi na venek ponořená do sebe a nijak zvlášť se neprojevuješ. Ale když už tě něco opravdu vytočí, rovnou do běla a v tu chvíli se ti klidit z cesty!

17.Zmatkářka: Zavřít oči a prorazit, to je tvé motto! Ženeš se žovitem, jako kdyby nemělo nastat další ráno, prostě živel! Zpomal trochu, jinak přehlédneš kluka, který ti přináší štěstí v lásce a své srdce!

18.Vnímáš: Jsi citlivá až senzibilní a umíš vnímat nadpřirozeno. Horoskopy, sny a věštby tě ženou celým tvým životem a ty jim věříš. A děláš dobře! Zanavigují tě ve finále až do centra štěstí.

19.Mluvčí: Není situace, kterou by si vtipně neokomentovala. Ze všeho se vykecáš, všem všechno vymluvíš, za všechny všechno vyžehlíš! Nasměruj život k mediálním cílům. Máš na to, fakt!

20.Skautka: Cíttíš s ebýt pevně spojená s přirodou, a jsi-li dluho doma, padá ti strop na hlavu. Svými vnitřními senzory odhalíš starosti i potřeby lidí kolem sebe, anejen to-dokážež jim vždy pomoci.

21.Optimistka: Je-li obloha mraků, ty na ní vždycky najdeš aspoň jedno světlé nístečko. Tvoje pozitivní povaha k tobě přivábí spoustu přátel, kteří se tě drží jako klíště. Pozor, at tě nevysají!

22.Urputná: Jakýkoli nápad hned měníš ve skutek a tvoje urputná snaha všechno okamžitě realizovat stojí tvé okolí pořádné nervy. V lásce máš tendenci se příliš upínat k objektu své touhy!

23.Paličák: Co si usmyslíš, to platí a nejede přes to vlak! Pereš se jako lvice i kvůli úplným nesmyslům, jen aby bylo po tvém.Mnozí tě obdivují, mnozí nechápou. Promysli si radši, za co stojí se rvát!

24.Princezna: Jsi opravdová lady, která je ráda rozmazlována, tvým cílem je luxus! Proto jsi milá ke všem, kteří ti jsou prospěšní a nezahazuješ se stěmi které nepotřebuješ. Velká chyba!

25.Bezstarostná: Vážnou tvář života si ještě nenašla. Proč taky? Pro tebe jsou důležitější jiné věci. lehkostí, kterou ti můžeme závidět, pomlouváš každým dnem a jediné, co tě zajímá, je přítomnost!

26.Spolehlivá: Když si někoho ubytuješ v srdíčku, tak na 100%, A je fuk, jestli jde o lásku, či o přátelství. Pro své blízké prostě uděláš cokoli, klidně bys šoupla ruku do ohně.Tak snad se nespálíš.

27.Mamánek: I když si to nechceš přiznat, jsi mazlíček rodiny, která je pro tebe vším. Kořeny pro tebe jsou důležité, a proto budeš vždicky hledat podobné životní jistoty. Držíme palce, ať je taky najdeš!

28.Léčitelka ran: Neštěstí v lásce, starosti, neshody s kámoškami-tohle zaháníš úsměvem.Najdeš cestu z káždého problému a umíš léčit i trampoty. Ale kdo vyléčí tebe? Máš aspoň tip?

29.Královna chaosu: Kde s emihneš, nezůstane kámen na kameni. Máš talent na průšvihy a chybí ti jakýkoli náznak taktu, ale tvý věrní to rádi prominou. Co se trochu zklidnit a myslet dřív než mluvit?

30.Superstar: Záříš jako star anecháš se podle toho obletovat a obdivovat. Občas máš dokonce pocit, že se svět otáčí jen kolem tebe. Abys nevyhořela jako jiné meteority! Pozor na to, hvězdo!


31.Slaďouš: Tvé srdííčko je sladké jako čokoška a povaha jakbysmet. Pro mnohé budeš vždicky holčička, co čeká na lízátko. Prosaď se už konečně a ukaž všem, že jsi přece jen už skoro dospělá!

Zdrřoj: zubr-zubr.blog.cz

Ach jo.

2. srpna 2009 v 3:28 | Baruška xPP |  ...píše
Ach jo.Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/12/712.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Ty jo je půl čtvrtý ráno a já sedim u kompu a nudim se. Lepší by asi bylo, kdybych si šla lehnout, jenomže mě se spát nechce.656 A eště k tomu čekám kdy přijde Jenda, jestli teda přijde.*1582*
A co vy lidičky..? You talk too much!Jak si užíváte prázdnin..? 866A jak se máte..?638
Asi tady na tom začnu pracovat a něco přidávat, aby jste se měli na co koukat. I když moc toho nebude, ale aspon něco.
Hodim vám se mojí oblíbenou písničku.1412

Inna-Hot
Já tu písničku prostě miluju1346, já si nemůžu pomoct, ale mě se strašně líbí.743